لمینت – طلق پرس

لمینت (laminate) به تکنولوژی ساخت مواد متشکل از چند لایه گفته می شود. این تکنولوژی که در صنعت چاپ نیز کاربرد دارد، در اصطلاح به معنای ایجاد پوششی بر سطح مدیای چاپ می باشد.
به طور کلی لمینت که در میان اهالی صنعت چاپ به طلق پرس نیز مشهور است، پوشش بسیار مناسبی برای نگهداری کارهای چاپی است. زیرا ضمن اینکه عمر مفید چاپ را افزایش می دهد باعث می گردد کارهای چاپی با پوشش لمینت مقاوم گردند. این پوشش بسته به سلیقه مصرف کننده می تواند مات یا براق باشد. همچنین کارهای چاپی با پوشش لمینت زیباتر می گردند.

فروشگاه آنلاین حامی پرداز ایران

انواع لمینت سرد‌و‌گرم، مات‌و‌براق، رول‌و‌شیت با میکرون های مختلف
در فروشگاه موجود میباشد

برای خرید کلیک کنیدبرای خرید کلیک کنید
لمینت روی کار
PET حدود 20 درصد
(Polyethylene Terephthalate)
لمینت روی کار
EVA حدود 80 درصد
(Ethylene Vinyl Acetate)
سطح چاپ شده آماه
برای عملیات لمینت
لمینت زیر کار
EVA حدود 80 درصد
(Ethylene Vinyl Acetate)
لمینت زیر کار
PET حدود 20 درصد
(Polyethylene Terephthalate)
لایه های مختلف
یک نمونه لمینت ( طلق پرس )

تولید انواع کارت های لمینتی، شاسی، استند های تبلیغاتی و پاپ آپ، از جمله مصارف فیلم لمینت می باشد.فیلم لمینت یا طلق پرس کاربرد های زیادی در صنعت عکاسی، تبلیغات و مصارف مراکز آموزشی و تجاری دارد. امروزه فیلم لمینت یک نیاز اجتناب ناپذیر در تمام سطوح خانگی، تجاری و اداری می باشد که همواره در تمام اطرافمان می توانیم کاربرد های فیلم لمینت را مشاهده کنیم.
فیلم لمینت به دو صورت رول و شیت مورد استفاده قرار میگیرد:

  • برای پوشش کارهای چاپی کوچک از شیت لمینت A4 , A5 و A3 استفاده میشود.
  • و برای کارهای چاپی بزرگ و پوشش سازه های تبلیغاتی بزرگ از فیلم لمینت رول استفاده می شود.

به علت حساس بودن نوع مصرف طلق پرس یا فیلم لمینت روی انواع کاغذ های مختلف، کیفیت فیلم لمینت اثر بسیار مهمی در ظاهر کارهای چاپی تولید شده خواهد داشت. برای این منظور ما با تیمی متشکل از افراد حرفه ای فنی و کارشناسان خبره ی بازار مبادرت به تهیه ی طلق پرس یا فیلم لمینت نموده ایم. این فرایند به سادگی ایجاد نگردیده است. تیم حامی پرداز ایران سالهاست که در این زمینه فعالیت دارد و مدیران این مجموعه با تجربه ای که در طی بیست و پنج سال گذشته در زمینه های چاپ داشته به خوبی میدانند که کیفیت طلق پرس یا فیلم لمینت چه نقش مهمی در نگاه مصرف کننده خواهد داشت; به همین منظور انتخاب یک کارخانه خوب برای تهیه طلق پرس یا فیلم لمینت یکی از دغدغه های این گروه بوده و خواهد بود.

این گروه با تحقیق در نمایشگاه های بین المللی آسیایی و اروپایی، بازدید از تعداد زیادی کارخانه ی تولید کننده طلق پرس یا فیلم لمینت و تست های بسیار سخت روی طلق پرس تولید شده توسط شرکت های مختلف خارجی، فیلم لمینتی را برای واردات مورد تایید قرار داده است که علاوه بر داشتن استاندارد های اولیه، چندین مرحله تست را نیز در چاپ خانه های مربوطه به همین شرکت و زیر نظر کارشناسان فنی شرکت گذرانیده است تا در نهایت برای ارایه به مصرف کنندگان این شرکت انتخاب شده است.

یکی دیگر از دغدغه های این گروه هزینه تمام شده طلق پرس یا فیلم لمینت برای مصرف کننده ها می باشد که در دستور کار این شرکت قرار گرفته و با تمامی امکانات مربوطه برای کاهش هزینه تولید شده اقدامات لازم را مبذول نموده است.
نکته ی دیگری که مد نظر ما بوده است این بوده که با طراحی ظاهری آراسته برای بسته بندی محصولات ، امکان نمایش آنها در ویترین فروشگاه های فروشنده طلق پرس و چاپ خانه های مصرف کننده فیلم لمینت، فراهم باشد. لذا ساعت های زیادی برای طراحی رنگ بندی و نوع بسته بندی طلق پرس یا فیلم لمینت صرف گردیده تا استاندارد و ظاهر شکیلی داشته باشند.
یکی دیگر از مهترین نکات برای طلق پرس سلامت آن در حمل و نقل می باشد. به همین خاطر انواع فیلم لمینت یا طلق پرس، رول و شیت این شرکت با نهایت دقت بسته بندی گردیده است که ضمن ظاهری زیبا، از امنیت خوبی نیز برخوردار می باشد.

با توجه به بودجه ی سرانه ی مردم ایران و جهت پوشش مصرف کننده های مختلف گام های خوبی برای تنوع این محصولات در گروه حامی پرداز برداشته شده است.با واردات طلق پرس یا فیلم لمینت رول و شیت از کارخانه های مختلف با اختلاف قیمت و کیفیت، فضای مناسبی برای مصرف کننده طلق پرس ایجاد گردیده است که خریدار لمینت یا طلق پرس می تواند با انتخاب محصول مورد نظر، طلق پرس یا فیلم لمینت خود را با برند ها و قیمت دلخواه داشته باشد.

حامی پرداز ایران با برنامه ریزی مناسب و آگاه بودن از مشکلات واردات در تمام سال، مصرف کننده های لمینت خود را تنها نگذاشته و همواره همراهی نموده است. این شرکت با سرمایه گذاری زیاد، انبار موجودی شیت و رول خود را طوری تقویت نموده است که هرگز مخاطبین طلق پرس یا فیلم لمینت حامی پرداز ایران دچار مشکل نگردند.
امروزه با توجه به تنوع درخواست مصرف کننده و سرعت رشد تکنولوژی، نیاز فوری به مواد مورد نیاز از حقوق مصرف کننده می باشد. حامی پرداز ایران بخوبی این حق را محترم شمرده و هرگز مصرف کننده خود را تنها نگذاشته است.
با رشد روز افزون کاربرد این محصول از گذشته تا حال، اکنون طلق پرس یا فیلم لمینت در تمام مشاغل مصرف دارد و ما آماده ایم تا طلق پرس را به تمام نقاط کشور ارسال نموده و هیچ مصرف کننده ای برای تهیه فیلم لمینت دچاراشکال نگردد.

هم اکنون این محصول را سفارش دهید:

فروشگاه آنلاین حامی پرداز ایران