سلفون حرارتی Bopp

سلفون حرارتی (Cellophane) نوعی لمینت گرم با میکرون پایین است که اصطلاحا به این نام در میان اهالی صنعت چاپ مشهور شده و به کار می رود.
امروزه بیش از ششصد شغل در جهان رابطه مستقیمی با صنعت چاپ دارد. سلفون مات و براق حرارتی مهمترین مکمل چاپ جهان می باشد. تمامی آنچه در صنایع غذایی، فرهنگی، بسته بندی و … تولید می شود برای استحکام و زیبایی بیشتر با سلفون حرارتی پوشش داده می شود.

فروشگاه آنلاین حامی پرداز ایران

انواع سلفون حرارتی مات‌و‌براق، رول با عرض های مختلف
در فروشگاه موجود میباشد

برای خرید کلیک کنیدبرای خرید کلیک کنید
لایه های مختلف
سلفون حرارتی
مغزی 3 اینچی
PET حدود 20 درصد
(Polyethylene Terephthalate)
EVA حدود 80 درصد
(Ethylene Vinyl Acetate)

اگر با کمی دقت به اطرافتان نگاه کنید، خواهید دید که تمامی مواد آرایشی، بهداشتی، البسه، پوشاک، ظروف خانگی، صنعتی و تمام آنچه که نیاز به بسته بندی دارد; به وسیله ی یک لایه ی بسیار نازک سلفون حرارتی مات یا براق پوشش داده شده است که بدون وجود این پوشش امکان تولید خیلی از آن محصولات به خطر می افتاد.
استفاده از یک سلفون حرارتی خوب مات یا براق می تواند نتیجه ای هیجان انگیز برای محصولات چاپی در تمام صنایع دنیا داشته باشد.

باتوجه به صنعتی بودن، این محصول در متراژ بالا تولید و بسته بندی می شود تا برای استفاده هر نوع مات یا براق آن، هزینه های سربار چاپخانه کاهش یابد.
با تجربه فعالیت چندین ساله مدیران مالی حامی پرداز ایران در صنعت چاپ و بهره گیری از دانش روز دنیا تیم حامی پرداز انتخاب درست سلفون حرارتی مات یا براق را با دانش، تجربه، تخصص و تحقیق بازار های جهانی شروع کرده و نهایتا اقدام به واردات محصول با کیفیت عالی نموده است.

بسته بندی بسیار خوب ، کیفیت پیچش سلفون حرارتی مات یا براق، انتخاب عرض های مختلف سلفون حرارتی مات یا براق برای قابلیت استفاده در تمامی دستگاه های چاپ افست همواره دستور کار تیم حامی پرداز ایران بوده و خواهد بود.
سلفون حرارتی مات و براق دارای استاندارد های ویژه ای بوده و تک تک رول های آن دارای وزن مشخص و کد پیگیری کیفیت محصول می باشد.
استفاده از مغزی بسیار با کیفیت با برش لیزری و قرار دادن دو لایه فیبر در زیر و روی سر رول باعث گردیده که در جا به جایی از امنیت و سلامت بسیار بالایی برخوردار باشد.

خط تولید کارخانه سلفون حرارتی مات و براق وارداتی حامی پرداز ایران یکی از بهترین کارخانه های تولید کننده سلفون حرارتی می باشد. رعایت ایزوله بودن از نظر گرد و خاک و استفاده از تکنولوژی بسته بندی روز دنیا این محصول را تبدیل به یک محصول با کیفیت نموده است.
سلفون حرارتی مات و براق به علت دارا بودن خاصیت الکتریسیته ساکن بالا، به راحتی گرد و خاک محیط را جذب نموده و می تواند اثرات نامطلوبی را بر روی کارهای چاپی از خود به جا بگذارد. با آگاه بودن مدیران حامی پرداز ایران از این موضوع از کارخانه مورد نظر بازدید شده و شرایط ایزوله و مافوق تصوری در تولید سلفون حرارتی مات و براق مشاهده گردیده است. تمامی سالن های تولید سلفون حرارتی مات و براق دارای سیستم تهویه خاص بوده به طوری که فضای کارخانه بیشتر شبیه یک محیط بهداشتی به نظر می رسد.

حامی پرداز ایران هرآنچه در انتخاب سلفون حرارتی مات و براق دارای اهمیت بوده را برای این محصول در نظر گرفته و سپس مبادرت به واردات آن نموده است.

واردات سلفون حرارتی مات و براق حاصل حداقل سال ها تحقیق بازار های جهانی بوده و به تمامی مصرف کننده های کلان و کوچک این اطمینان را می دهد که بهترین سلفون حرارتی بازار کشور می باشد.

هم اکنون این محصول را سفارش دهید:

فروشگاه آنلاین حامی پرداز ایران