سخن مدیر

احترام به حقوق مشتری، رعایت استاندارهای جهانی، توجه به نیروهای متخصص، تضمین تامین مواد مصرفی و خدمات همواره در طی این سال ها از اصول اساسی ما در حامی پرداز ایران بوده و خواهد بود.

مهندس محمد دهقانمدیر عامل حامی پرداز ایران

دربـاره گـروه مـا

پروفایل – Profile

Name
Hami Pardaz Iran
بازرگانی حامی پرداز ایران
نام
Representative
Mr M.Dehghan
مهندس محمد دهقان
مدیر
Head Office
Yazd-Iran
ایران-یزد
دفتر مرکزی
Telfax
+98 35 3628 9840-44
تلفکس
URL
hpic.ir, hpic.co
آدرس اینترنتی
Year Established
Sep-2008
شهریور-1387
سال تاسیس
Domestic Branches
Tehran, Yazd
تهران, یزد
دفاتر فروش
Affiliated Companies
Negarfan Group
گروه نگارفن
گروه های مرتبط
Logestic Base
Tehran, Yazd
تهران، یزد
انبار تجهیزات
Employees
12person
دوازده نفر
تعداد کارمندان

پروفایل – Profile

Name
Hami Pardaz Iran
Representative
Mr M.Dehghan
Head Office
Yazd-Iran
Telfax
+98 35 3628 9840-44
URL
hpic.ir, hpic.co
Year Established
Sep-2008
Domestic Branches
Tehran, Yazd
Affiliated Companies
Negarfan Group
Logestic Base
Tehran, Yazd
Employees
12person

گروه حامی پرداز ایران

بازرگانی حامی پرداز ایران یک گروه کاملا مستقل بوده و به هیچ گروه یا سازمانی در کشور وابستگی سیاسی ندارد. طی سالهای گذشته تمام تلاش ما در این راستا بوده و حفظ این استقلال نتیجه ایمان ماست. تلاش ما کسب اعتبار و شهرت داخلی و خارجی را به همراه داشته و همواره می کوشیم این اعتبار را افزایش دهیم. ما که از بدو شروع فعالیتمان اعتقاد به انجام کار درست داشته ایم، این معیار را در تمام تصمیم گیریها خود در اولویت قرار داده ایم.
احترام به حقوق مشتری، رعایت استاندارهای جهانی، توجه به نیروهای متخصص، تضمین تامین مواد مصرفی و خدمات ما، همواره در طی این سالها غیرقابل مقایسه با دیگر شرکت ها بوده است که تا کنون با معرفی بهترین برند های دنیا به خریداران، با مشاوره درست، تعداد زیادی از مراکز چاپ دیجیتال کشور را تجهیز نموده ایم.
تیم حامی پرداز ایران متشکل از بخش های مدیریت، مدیریت بازرگانی، امور مالی،  واحد فروش و خدمات پس از فروش می باشد که در حال حاضر تعداد دوازده نفر پرسنل در بخش های ذکر شده مشغول به کار می باشند.
کار اصلی بازرگانی حامی پرداز ایران در حال حاضر واردات مواد مصرفی و ماشین آلات لمینت می باشد که بخش اصلی مشتریان ما را چاپخانه های دیجیتال تشکیل می دهند.فروش و خدمات ما بیشتر شهر های ایران تحت پوشش قرار داده است.
حامی پرداز ایران درحال حاضر با دو دفتر فروش در تهران و یزد در حال فعالیت بوده و جهت رفاه حال مصرف کنندگان انبار ترخیص کالاهای شرکت در تهران و یزد فعال می باشد.

تاریخچه گروه حامی پرداز ایران

حامی پرداز ایران فعالیت خود را در سال 1384 با فروش ماشین آلات، مواد مصرفی و خدمات پس از فروش چاپ دیجیتال، به عنوان “ماشین های اداری” شروع نمود. از آن زمان تا کنون با روند رشد سریع تکنولوژی چاپ و حضور شرکت های مختلف در این زمینه، بازار صنعت چاپ دیجیتال گسترش پیداکرده و کماکان درحال گسترش می باشد.
حامی پرداز ایران همراه با به روز رسانی کلیه ی خدمات و حضور در بازار های فروش ماشین آلات و مواد مصرفی ، در سال 1384 با رویکرد جدیدی وارد فعالیت در بخش فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات چاپ دیجیتال گردید.
با ورود به این بازار و فعالیت جدی در این زمینه، حامی پرداز ایران در سال 1386 به واردات دستگاه های چاپ دیجیتال به وسیله ی یک شرکت بازرگانی واسطه مبادرت ورزید. بعد از چند سال فعالیت دراین زمینه، واردات مواد مصرفی فیلم لمینت و دستگاه های لمینت نیز به سبد کالاهای حامی پرداز ایران افزوده شد.
با تجربیات کسب شده در این زمینه و تلاش شبانه روزی در سال 1392 حامی پرداز ایران با هدف بهبود روند اقتصادی تیم و حضور جدی در بازارهای سراسر کشور طی چندین جلسه بررسی و تحقیق در سفر های داخلی و خارجی، بازرگانی حامی پرداز ایران شکل جدیدی به خود گرفت و با تشکیل هیئت مدیره سهام دار متشکل از شش نفر و با اخذ مجوز کارت بازرگانی تجاری، مستقیما مبادرت به واردات نمود و بدین ترتیب شروع جدی فعالیت تیم حامی پرداز ایران آغاز گردید.
حال گروه حـامـی پـرداز ایـران با بیـش از 12 سـال تجربـه موفـق در زمینـه فروش و خدمـات پس از فروش، ماشین آلات و مواد مصرفـی صنعـت چاپ، جایگـاه ویـژه ای در بازار کشـور دارد.

محصولات بازرگانی حامی پرداز ایران

از آنجا که حضور هر محصول در بازار نیازمند به هویت آن می باشد، بر آن شدیم تا واردات را با برند های مورد نظر سازمان انجام دهیم تا تفاوت آن نسبت به بقیه ی محصولات مشابه مشهود گردد. به همین خاطر اولین اقدام جهت طراحی و ثبت برند صورت گرفت و اولین واردات حامی پرداز ایران در سال 1392 با کارت بازرگانی و برند و گرافیک مورد نظر انجام شد.
نیاز بازار ایران با سلیقه های مختلف مارا تشویق نمود تا واردات مواد مصرفی و دستگاه های لمینت با کیفیت و قیمت مختلف برای مصرف کننده های مختلف را در دستور کار تیم قرار دهیم و با ثبت چندین برند این تفاوت را تفکیک نمودیم.
محصولات حامی پرداز با درنظر گرفتن حقوق مصرف کننده و پخش کننده در شهر های مختلف قیمت گذاری و بسته بندی گردیده است که اقشار مختلف قدرت خرید کالاهای مورد نیاز را داشته باشند. این باعث گردیده که بین 60 تا 65 درصد از سهم بازار ایران کسب نماییم و تلاش در افزایش آن را داریم.
لازم به ذکر می باشد تمامی برند های این مجموعه شامل بازرگانی حامی پرداز ایران، Lami ، Layer، Cover و Fotex ثبت گردیده و هرگونه سو استفاده از این برند ها پیگرد قانونی دارد.

حضور حامی پرداز ایران در نمایشگاه ها

در طی سال های 1393 الی 1396 با حضور مداوم در نمایشگاه های بین المللی ، از جمله تهران، اصفهان، شیراز و مشهد، معرفی خوبی از برند های مختلف و انحصاری خود داشته ایم.