با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

تیم بازرگانی حامی پرداز ایران در بزرگترین رویداد صنعت چاپ کشور

امسال نیز مانند روال سال های گذشته بازرگانی حامی پرداز ایران با تیم متخصص فروش خود در نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی امسال شرکت نمود و به عرضه ی جدید ترین محصولات خود پرداخت.

امسال محصولات برند LAYER به صورت برجسته در غرفه ای مجزا به معرض نمایش قرار داده شد که با توجه به سابقه ی این برند در بازار ایران کیفیت بالای این محصولات نزد مشتریان قبلی شرکت شناخته شده بود و مورد استقبال مراجعه کنندگان جدید قرار گرفت.

همچنین با حضور نماینده رسمی کمپانی  Lami Corporation از کشور ژاپن در غرفه ی اصلی بازرگانی حامی پرداز ایران، اطلاعات دستگاه های لمینیتور این کمپانی به صورت کاملا تخصصی در اختیار علاقه مندان قرار گرفت و عملکرد دستگاه ها به بازدیدکندگان نمایش داده شد که مورد استقبال علاقه مندان قرارگرفت.

از دیگر محصولات ویژه ی امسال بازرگانی حامی پرداز ایران برای بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی، کاغذ دیواری های قابل چاپ بود که یک محصول جدید و تا حدی ناشناخته در بازار ایران می باشد که نظر بسیاری از مراجعه کنندگان پس از آشنایی با این محصول و مشاهده کیفیت و نمونه خروجی کار جلب گردید.

خوشبختانه نمایشگاه امسال نسبت به دوره های پیشین با ارتقا قابل توجه و و استقبال کم نظیر مراجعه کنندگان همراه بود که نوید رشد روز افزون صنعت چاپ کشور را می دهد. بازرگانی حامی پرداز ایران همواره در تلاش است تا هر سال بهتر از پارسال نسبت به بهبود و گشترش فعالیت و خدمات خویش تلاش روز افزونی داشته باشد و در زمینه تخصصی خود همچون گذشته و حال پیش آهنگ این پیشرفت باشد.